درباره ما

شرکت نوين برداشت سينا

شرکت نوين برداشت سينا در سال ۱۳۸۰ و در شهرستان جويبار در استان مازندران تاسيس گرديد . هدف از تاسيس اين شرکت تامين ماشين آلات کشاورزي مخصوص شالیزاری برنج در راستای مکانیزاسیون و بهره وری هر چه بیشتر در کشت و برداشت برنج در سراسر کشور بوده است. در همین راستا در سال ۱۳۸۳ بعد از اخذ نمایندگی رسمی از کارخانه Lucky Star اقدام به واردات کمباین برنج تمام تغذیه به ایران نمود.کمباین سینا که امروز برندی شناخته شده در ایران به شمار می رود و متناسب با شرایط محیطی و اقلیمی شالیزارهای برنج ایران هر سال به روز رسانی و بهینه سازی می شود.

با توجه به قرارداد فی مابین ۱۰ نفر از تکنیسین های این شرکت برای آموزش در سال ۱۳۸۳ به کارخانه سازنده اعزام و پس از فراگیری مهارت های لازم اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در نمایندگی های سراسر کشور به صورت ماهانه نمود و متخصصان آن شرکت نیز هر ساله برای برگزای کلاس های آموزشی و ارائه خدمات پس از فروش و فنی به ایران متناوبا اعزام می شوند.

در ابتدای سال ۱۳۹۴ این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت Kukje Branson کره جنوبی برگزیده شد و این امر آغازی برای ارئه بهترین برندهای تراکتور و نشاکار بین المللی در ایران بوده است.

محصولات عرضه شده این شرکت در تمامی استانهای برنج خیز کشور مورد استقبال قرار گرفته و دارای نمایندگی های متعدد در آن استانها می باشد.

خدمات پس از فروش این شرکت به صورت آنلاین و سیار در نقاط استقرار ماشین الات کشاورزی و در کمترین زمان ممکن ارائه

می شود و در صورت نیاز به تعمیرگاه مرکزی ارسال و در اسرع وقت تعمیر و به مشتری عودت داده می شود.همه محصولات و برند های عرضه شده سالانه به طور مرتب به روز رسانی و بهینه سازی می شود.

فروش ماشین آلات با کیفیت با کمترین سود ممکن و ارائه بهترین سرویس خدمات پس از فروش دو فاکتور اصلی این شرکت از بدو تاسیس بوده است.

 


شرکت نوين برداشت سينا

شرکت نوین برداشت سینا در سال 1380 و در شهرستان جویبار در استان مازندران تاسیس گرديد . هدف از تاسیس اين شرکت تامین ماشین آلات کشاورزی مخصوص برنج بوده است و در همین راستا این شرکت اولین کمباين برنج (تمام تغذیه ) در سال 1383 در سطح کشور ارائه کرده است .محصولات این شرکت در استانهای برنج خيز کشور مورد استقبال قرار گرفته و دارای نمایندگی در آن استان ها می باشد ,و همچنین دارای سرویس سیار می باشد که در صورت لزوم به شهرستانهای مختلف اعزام می شوند .ماشین آلات ارئه شده توسط اين شرکت دارای استاندارد ایران و بین المللي می باشد و محصولات برای هر سال جدید به روز رسانی و رفع ایراد می گردد
برندها: