درباره ما


شرکت نوین برداشت سینا

شرکت نوين برداشت سينا در سال 1380 و در شهرستان جويبار در استان مازندران تاسيس گرديد . هدف از تاسيس اين شرکت تامين ماشين آلات کشاورزي مخصوص شالیزاری برنج در راستای مکانیزاسیون و بهره وری هر چه بیشتر در کشت و برداشت برنج در سراسر کشور بوده است. در همین راستا در سال 1383 بعد از اخذ نمایندگی رسمی از کارخانه Lucky Star اقدام به واردات کمباین برنج تمام تغذیه به ایران نمود.کمباین سینا که امروز برندی شناخته شده در ایران به شمار می رود و متناسب با شرایط محیطی و اقلیمی شالیزارهای برنج ایران هر سال به روز رسانی و بهینه سازی می شود.

بیشتر درباره ما بدانید!

با توجه به قرارداد فی مابین 10 نفر از تکنیسین های این شرکت برای آموزش در سال 1383 به کارخانه سازنده اعزام و پس از فراگیری مهارت های لازم اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در نمایندگی های سراسر کشور به صورت ماهانه نموده است. متخصصان شرکت های مادر نیز هر ساله برای برگزای کلاس های آموزشی و ارائه خدمات پس از فروش و فنی به ایران متناوبا اعزام می شوند.

محصولات عرضه شده این شرکت در تمامی استانهای برنج خیز کشور مورد استقبال قرار گرفته و دارای نمایندگی های متعدد در آن استانها می باشد.

خدمات پس از فروش این شرکت به صورت آنلاین و سیار در نقاط استقرار ماشین الات کشاورزی و در کمترین زمان ممکن ارائه می شود و در صورت نیاز به تعمیرگاه مرکزی ارسال و در اسرع وقت تعمیر و به مشتری عودت داده می شود.همه محصولات و برند های عرضه شده سالانه به طور مرتب به روز رسانی و بهینه سازی می شود.

فروش ماشین آلات با کیفیت با کمترین سود ممکن و ارائه بهترین سرویس خدمات پس از فروش دو فاکتور اصلی این شرکت از بدو تاسیس بوده است.